Підписатися на RSS

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЗАШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Основні задачі школи:

- реалізація державної політики в галузі фізичної культури і спорту; - створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення потреб дітей і підлітків, організація їх дозвілля; - виявлення, розвиток та підтримку юних спортсменів, підготовку спортсменів високої кваліфікації для збірних команд України; - забезпечення технічної підготовки спортсменів та пропаганду спорту серед молоді; - підготовка спортсменів до перемог в чемпіонатах України, Олімпійських Іграх, Чемпіонатах Світу, міжнародних змаганнях.

Навчальний рік у КДЮСШ починається з 1 вересня і триває протягом року. Учбово-тренувальні заняття проводяться за планом, розрахованим на 52 тижнів в умовах КДЮСШ, для груп початкової підготовки та попередньої базової підготовки може передбачатися проведення навчально-тренувальних занять протягом 6 тижнів в умовах спортивно-оздоровчих таборів.

До складу КДЮСШ учні зараховуються згідно з наказом директора, заявою батьків та медичної довідки про стан здоров’я. Комплектування груп здійснюється у період з 1 по 30 вересня.

Заняття в КДЮСШ проводяться без відриву від занять в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах. Організація учбово-тренувального процесу в КДЮСШ здійснюється на основі сучасної методики тренувань з широким застосуванням технічних засобів навчання та відновлюваних заходів і базується на освоєнні високих тренувальних і змагальних навантажень, різноманітного фізичного розвитку, оволодіння знаннями з теорії та методики тренувань, основами гігієни та фізіології людини, раціоналізації режиму дня.

Тривалість навчальної години в КДЮСШ становить 45 хвилин.

Тривалість одного заняття в КДЮСШ не може перевищувати:
двох навчальних годин у групах початкової підготовки;
чотирьох навчальних годин у групах спеціалізованої базової підготовки та підготовки до вищих досягнень.


Учасниками навчально-тренувальної та спортивної роботи в КДЮСШ є:
- вихованці;
- тренери-викладачі, медичні працівники та інші фахівці;
- батьки або особи, що їх замінюють;
- директор, його заступник та методист.

Контингент вихованців КДЮСШ формується з числа обдарованих і здібних учнів, для зарахування яких на навчання є виконання вимог згідно режиму роботи та наповнюваності груп у КДЮСШ з видів спорту.

В КДЮСШ № 6 культивуються такі види спорту як бокс, вільна боротьба, волейбол, дзюдо, футбол, спортивна акробатика, кікбоксінг. А з 01 вересня 2013 року відкривається відділення тхєквондо.

/Files/images/зал боксу2.JPGЗАЛ БОКСУ/Files/images/тренажерний зал 2.JPGТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ/Files/images/зал акробатики.JPGЗАЛ СПОРТИВНОЇ АКРОБАТИКИ/Files/images/дзюдо.JPGЗАЛ ДЗЮДО/Files/images/зал авільної боротьби.JPGЗАЛ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Кiлькiсть переглядiв: 85